Zazní-li živý swing a jazz (interpretací světových jazzových evergreenů a standardů, a to i v úsporném nástrojovém obsazení), zvýší si raut, svatba, párty, večírek, ples apod. výrazně svou prestiž.

The gAstronomic jazz velmi levně propůjčuje prestižní společenské akci neobyčejný lesk. Jen málokteré seskupení si může dovolit zahrát bez podpory bicích nástrojů. V duetu nebo s polovičním playbackem vzniká zvláštní komorní atmosféra, která žádným způsobem neruší hlavní účel akce, tzn. konverzaci, konzumaci a zábavu. Jazz a swing se výborně hodí pro doprovod uvítacího ceremoniálu (welcome drink).

Repertoár: světové evergreeny, klasické muzikálové melodie, jazzové stadardy, české evergreeny, lidové skladby - to vše v příjemných jazzových úpravách.

Nástrojová obsazení:
a) 2 hudebníci - saxofon, piano,
b ) 1 hudebník - saxofon + halfplayback
s jakoukoliv z uvedených kombinací mohou vystoupit mediálně, resp. muzikálově frekventované zpěvačky (Jitka Vrbová, Michaela Glagoličová)

Taneční zábavu v nízkém rozpočtu zajišťujeme po úvodním swingovém, resp. jazzovém uvítání tak, že využijeme nastěhovanou aparaturu k pokračování produkcí diskotéky pro společnost jakékoli sociální a věkové kategorie. Takovým způsobem je zajištěna hudba jakéhokoliv požadovaného žánru. Při zachování obrovské pestrosti - od welcome drink přes fanfáry až po tanec - je dosaženo velmi nízkého celkového rozpočtu.

The gAstronomic jazz není náročný na velikost pódia a není závislý na přítomnosti elektrického proudu.

 

zpět na úvod